“Армія+” набирає обертів: військові подали 500 тисяч рапортів за 10 місяців

Цифровізація в дії: військові активно користуються Армія+. / Міноборони За 10 місяців з моменту запуску військовослужбовці подали 500 тисяч електронних рапортів через застосунок “Армія+”, що…








