Україна здобула бронзову медаль на чемпіонаті Європи з артистичного плавання серед юніорів

КИЇВ. 4 серпня. УНН. Українські спортсменки Амелія Волинська та Аліса Кулик здобули бронзову медаль на чемпіонаті Європи з артистичного плавання серед юніорів у Португалії. Про це інформує УНН, посилаючись на сторінку Міністерства молоді та спорту в Telegram.

Деталі

Зазначається, що у змаганнях, які проходили у місті Фуншал, Волинська та Кулик отримали медаль у довільному дуеті. За свій виступ вони отримали від суддів 160.8500 бала.

Цитата

“Вітаємо спортсменок з нагородами континентальної першості і продовжуємо вболівати за нашу збірну в Португалії! Змагання триватимуть до 6 серпня”, – повідомили у міністерстві.

Нагадаємо

Українська тенісистка Марта Костюк здобула найбільшу перемогу у кар’єрі на турнірі WTA500 у Вашингтоні.