Україна посіла третє місце у медальному заліку на третіх в історії Європейських іграх

КИЇВ. 25 червня. УНН. Національна збірна України у третій день змагань ІІІ Європейських ігор у Польщі здобула сім медалей. 4 “золота” та 3 “срібла”. Після трьох змагальних днів збірна України з 18 медалями. Це третє місце у медальному заліку, повідомляє Мінмолодьспорту, пише УНН.

Деталі

Артистичне плавання “срібло”: Марина Алексіїва, Владислава Алексіїва, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Дар’я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна та Валерія Тищенко (акробатична група); Марина Алексіїва та Владислава Алексіїва (довільний дует).

Веслування на байдарках і каное “золото”: Людмила Лузан (каное-одиночка на 500 м).

Стрибки у воду “золото”: Ксенія Байло та Кірілл Болюх (синхронні стрибки змішаних пар на вишці 10 м).

Легка атлетика “золото”: Наталія Кроль (біг, 800 м ); Марина Бех-Романчук (потрійний стрибок). “Срібло”: Михайло Кохан (метання молота).

Після трьох змагальних днів збірна України з 18 медалями. 9 “золотих”, 6 “срібних” і 3 “бронзових”. Це третє місце у медальному заліку.