Україна посіла третє місце на Європейський іграх – 2023

Україна посіла третє місце на Європейський іграх - 2023

КИЇВ. 2 липня. УНН. У Польщі завершилися треті в історії турніру Європейські ігри -2023. Українські спортсмени посіли третє місце у медальному заліку турніру. Українці здобули 41 нагороду, пише УНН

Деталі

Перше місце вибороли спортсмени з Італії. Вони здобули у турнірі 100 медалей. На другому місці опинились іспанці з 57 медалями.

Україна ж на третьому місці. Наші спортсмени вибороли 21 золоту, 12 срібних та вісім бронзових. Найрезультативнішими стали виступи України у легкій атлетиці та муай-таї, де було здобуто по шість нагород.

За нашими спортсменами на 4 та 5 місці опинились німці та французи.