Україна двома медалями закінчила сезон Кубка світу з художньої гімнастики

КИЇВ. 24 липня. УНН. Українка Вікторія Онопрієнко продемонструвала два майже бездоганні виступи на етапі Кубка світу з художньої гімнастики, здобувши медалі у вправах зі стрічкою та обручем, та випередивши на 0,800 чинну абсолютну чемпіонку світу Боряну Калейн з Болгарії, пише УНН з посиланням на Мінмолодьспорту.

Деталі

«Золотом» у фіналі зі стрічкою завершила Вікторія Онопрієнко виступ на етапі Кубка світу з художньої гімнастики в італійському Мілані.

За свій виступ 19-річна київська гімнастка отримала від суддів 32.500 бала.

Лідерка збірної України також стала срібною призеркою у вправі з обручем.

Доповнення

Онопрієнко провела найуспішніший етап сезону-2023 на рівні Кубка світу. До цього гімнастка здобула одну нагороду у Баку.

З чотирма медалями (власне, три нагороди Онопрієнко та “бронзою” у командних вправах у Баку) Україна стала дев’ятою у медальному заліку Кубка світу та Кубка виклику з художньої гімнастики.