Дорощук здобуває бронзову медаль етапу «Діамантової ліги» зі стрибків у висоту

Український атлет Олег Дорощук здобув “бронзу” на етапі “Діамантової ліги”

Дорощук здобуває бронзову медаль етапу «Діамантової ліги» зі стрибків у висоту 2

19.06.2026 21:35

У столиці Катару, місті Доха, триває черговий етап престижної серії легкоатлетичних змагань – «Діамантова ліга».

Український спортсмен Олег Дорощук, який є чемпіоном світу 2026 року в приміщенні, виборов бронзову медаль у секторі стрибків у висоту, показавши результат 2,24 метра. Про це повідомляє Укрінформ.

Перемогу в цій дисципліні здобув представник Італії Матео Сеолі, який подолав планку на висоті 2,29 метра. Друге місце посів катарський атлет Мутаз Баршім із результатом 2,27 метра.

Варто відзначити, що Олег Дорощук продовжує свою успішну серію медальних виступів на етапах «Діамантової ліги», яка розпочалася у 2024 році. На його рахунку вже є «золото», «срібло» та чотири «бронзи» на етапах змагань, а також два «срібла» у фінальних стартах «Діамантової ліги».

Фото: Ulf Schiller/athletix.ch. 

Катар

Легка атлетика

Порада від АіФ UA:

Ця новина буде корисною для шанувальників легкої атлетики, адже вона інформує про успішний виступ українського спортсмена на міжнародній арені. Підтримка та увага до таких досягнень мотивують як самого атлета, так і привертають увагу до розвитку спорту в Україні.

Джерело: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *