Рада розблокувала підписання закону про переспрямування військового ПДФО до держбюджету

Рада розблокувала підписання закону про переспрямування військового ПДФО до держбюджету

КИЇВ. 10 листопада. УНН. Верховна Рада відхилила усі проекти постанов, які пропонували скасувати ухвалення парламентом законопроекту №10037, що передбачає переспрямування “військового” ПДФО з місцевих бюджетів до державного, повідомляється на сайті ВР, пише УНН.

Деталі

Ідеться про шість проектів постанов про скасування рішення парламенту від 8 листопада щодо ухвалення в другому читанні та в цілому законопроекту №10037. Усі шіхто не ухвалено, було відхилено та знято з розгляду 10 листопада, повідомляється на сайті парламенту.

Тож, тепер відкривається шлях для підписання законопроекту про переспрямування “військового” ПДФО з місцевих бюджетів до державного.

Нагадаємо

8 листопада законопроект №10037 щодо переспрямування так званого військового ПДФО з місцевих бюджетів у державний проголосовано Верховною Радою в цілому у повторному другому читанні.

Зі слів нардепа Ярослава Железняка, “ціна питання” в цьому і наступному році для загального Бюджету від законопроекту №10037 “становить: 214,7 млрд грн – на військові видатки”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *