Данілов заявив, що готовий піти з посади і назвав умову

з посади і назвав умову” />

Олексій Данілов

КИЇВ. 14 липня. УНН. Секретар РНБО України Олексій Данілов готовий піти з посади, якщо на його місце прийде людина з більшими знаннями, зокрема англійської мови. Про це він повідомив в ефірі всеукраїнського телемарафону, передає УНН.

Цитата

“Це мова нашого виживання. Це мова спілкування з цивілізованим світом, це мова бізнесу, це мова політики, це мова, яку знає майже весь світ. В мене з англійською, на жаль, не так добре, як би хотілося. В мене – так звана “побутова”, як і переважно в більшості мого віку людей. Але я від цього не страждаю. Якщо буде потреба поступитися заради того, щоб була людина, яка освічена, знає мову і набагато більше принесе користі. Повірте, за мною тут не буде ніякої зупинки, тому що я вважаю, що це абсолютно річ, яка має бути обов’язковою. Це не про мене, це про країну”, – сказав Олексій Данілов.

Нагадаємо

Президент України Володимир Зеленський подав у Верховну Раду законопроєкт № 9432 про застосування англійської мови в Україні, який передбачає надання англійській мові статусу міжнародної в Україні. 

Також держава фінансуватиме курси з вивчення англійської мови через програму єПідтримка.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *