У США схвалили перші пігулки від післяпологової депресії

У США схвалили перші пігулки від післяпологової депресії

КИЇВ. 6 серпня. УНН. У США схвалили перші пігулки для лікування післяпологової депресії. Йдеться про зуранолон, що продається під торговельною маркою Zurzuvae. Про це пише ВВС, передає УНН.

Деталі

Виробники ліків Sage Therapeutics та Biogen заявили, що пігулки мають зʼявитися в продажу наприкінці 2023 року.
Ціна поки що не оголошена. Клінічні випробування довели, що ліки допомогли значно зменшити симптоми депресії протягом трьох днів. Дія препарату зберігалася через чотири тижні після останньої дози.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День алопеції: точна причина масового облисіння дітей в одному з українських міст у 1988 році досі не названа

Найпоширенішими побічними ефектами від прийому Zurzuvae можуть бути сонливість, запаморочення, діарея, втома, застуда та інфекція сечовивідних шляхів.

Цитата

«Післяпологова депресія — це серйозний і потенційно небезпечний для життя стан, при якому жінки відчувають смуток, провину, марність — навіть, у важких випадках, думки про те, щоб заподіяти шкоду собі або своїй дитині. І оскільки післяпологова депресія може зруйнувати звʼязок матері та дитини, вона також може мати наслідки для фізичного й емоційного розвитку дитини», — сказала Тіффані Фарчіоне, голова психіатричного центру Управління з продовольства і медикаментів США по боротьбі з наркотиками.

Доповнення

Як і за інших форм депресії, симптомами післяпологової депресії можуть бути смуток, втрата енергії, суїцидальні думки, зниження здатності відчувати задоволення або когнітивні порушення. Кожна сьома жінка США відчуває симптоми цієї депресії. Досі лікування післяпологової депресії було доступне лише у вигляді внутрішньовенної інʼєкції.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *