В Україні завершили формування спроможної мережі медичних закладів за кластерним принципом – Ляшко

В Україні завершили формування спроможної мережі медичних закладів за кластерним принципом - Ляшко

КИЇВ. 4 липня. УНН. Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що завершено формування спроможної мережі медичних закладів за кластерним принципом. Він додав, що таким чином вдасться забезпечити функціонування близько 5500 ліжок для надання реабілітаційної допомоги, пише УНН з посиланням на сайт Кабінету Міністрів України.

Цитата

“Наразі завершено формування спроможної мережі медичних закладів за кластерним принципом. По всій Україні визначені кластерні заклади – багатопрофільні лікарні, в яких працюватимуть повноцінні реабілітаційні відділення. Таким чином, вдасться забезпечити функціонування близько 5500 ліжок для надання реабілітаційної допомоги з рівномірним поділом по всій країні, що сприятиме підвищенню доступності якісної доказової реабілітаційної допомоги”, – йдеться в повідомленні.

Деталі

Про це міністр розповів під час зустрічі з технічним офіцером щодо питань обмеження життєдіяльності, реабілітації, паліативної допомоги Європейського регіонального бюро ВООЗ Сатішем Мішра, виконувачем обов’язків Глави Бюро ВООЗ в Україні Гійомом Сімоняном та їхньою командою. 

Ляшко зауважив, що наявність ще близько 1500 ліжок передбачена у спеціалізованих закладах реабілітації. За його словами, команда міністерства має чітку візію розвитку системи реабілітації. Міністр підкреслив, що метою є якісна реабілітаційна допомога на всіх рівнях та на всіх етапах.

Крім цього, він сказав, що після завершення роботи над інфраструктурним етапом МОЗ фокусується на питаннях належного кадрового забезпечення та перевірки якості реабілітаційної допомоги у закладах, що законтрактовані НСЗУ. Зі свого боку ВООЗ запевнила у наданні необхідної експертної та фінансової підтримки за визначеними пріоритетами в цьому напрямі.

Нагадаємо

Верховна Рада 1 липня ухвалила законопроект про вдосконалення надання медичної допомоги №6306.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *