Кіпер: епідеміологічна ситуація на Одещині залишається контрольованою

Кіпер: епідеміологічна ситуація на Одещині залишається контрольованою

КИЇВ. 29 червня. УНН. Епідеміологічна ситуація в Одеській області залишається контрольованою. Зафіксовані випадки захворювань в межах сезонної норми. Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер у своєму тг-каналі, передає УНН.

Цитата

«Епідеміологічна ситуація в Одеській області залишається контрольованою. Зафіксовані випадки захворювань в межах сезонної норми.

Медичні заклади забезпечені всім необхідним: препаратами, обладнанням, вакцинами, витратним матеріалом», – поінформував він.

Деталі

Також Кіпер розповів про готовність ОВА до можливого погіршення епідситуації. В такому випадку визначені медичні заклади області будуть готові розгорнути 2500 ліжко-місць та працювати в умовах епідемії, каже чиновник.

«Є чіткий порядок дій та відпрацьований маршрут госпіталізації пацієнтів.

Медичний персонал пройшов навчання відповідно до протоколу», – каже він.

Крім того, сьогодні, 29 червня, Кіпер відвідав Одеську міську клінічну інфекційну лікарню. Остання визначена опорним закладом щодо поширення інфекційних хвороб.

«Медзаклад розгорнутий на 360 ліжок. Станом на сьогодні в лікарні 106 хворих, з них із гострими кишковими захворюваннями – 41 людина», – пише Кіпер, наголошуючи, що купання в Чорному морі та риболовля заборонені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Солоність води у Чорному морі після підриву дамби вирівнюється – Одеська ОВА

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *