Актор Андрій Доманський загинув на війні – новини України

Андрій Доманський” title=”На фронті загинув актор Андрій Доманський” />

© Житомирський академічний музично-драматичний театр ім. Івана Кочерги Чоловік приєднався до лав ЗСУ з перших днів повномасштабного вторгнення.

На фронті загинув актор Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги Андрій Доманський, який пропрацював 25 років в театрі актором та зіграв понад 40 ролей. Про це інформують колеги полеглого в Facebook.

Зазначається, що Доманський з перших днів повномасштабного вторгнення пішов на війну добровольцем. Мав позивний «Артист». 

«Помер мій друг, мій побратим Андрій Доманський «Артист». Разом пройшли з початку повномасштабної. Воювали з Макарова і до Херсону. Разом штурмували точку, що під Білогіркою на Херсонщині, тримали оборону. Саме він витащив мене пораненого з окопу і прикривав відхід. У тому бою Андрій отримав важку контузію.. Потім разом по шпиталях… лікування, ВЛК. Його списали, я зрадів… сказав – поживеш ще трошки… а він… А він писав вірші про побратимів, дружбу і війну. Доманський був професійним артистом, грав в Житомирському театрі імені Кочерги. Я мріяв прийти на його спектакль… Творча людина з великим серцем, яке вже не б’ється. Прощай мій друже, дякую Богу за тебе», – поділився спогадом про захисника його побратим Олег Сафтюк.

Прощання із захисником відбудеться 10 квітня в фоє театру.

Раніше повідомлялося про те, що на війні загинув актор Богдан Колесник.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *