Україна планує націоналізувати Sense Bank російських олігархів – Вloomberg

Україна планує націоналізувати Sense Bank російських олігархів - Вloomberg

КИЇВ. 7 липня. УНН. Україна планує наступного тижня націоналізувати Sense Bank, що належить російським олігархам михайлу фрідману та петру авену, повідомляє Вloomberg, передає УНН.

Деталі

На власників Sense Bank накладено санкції Європейського Союзу та Великої Британії.
Очікується, що націоналізація банку відбудеться в середині липня.

Sense Bank, раніше відомий як Альфа-Банк Україна, є одним з найбільших банків в Україні за розміром активів. ABH Holdings SA, що володіє банком, заявила, що буде оскаржувати будь-яку націоналізацію в міжнародних судах.

Однак закон, що дозволяє уряду оголошувати неплатоспроможними та націоналізувати кредиторів, потрапивших під санкції через вторгнення росії, був підписаний президентом України Володимиром Зеленським минулого місяця.

Доповнення

У березні Центральний банк України заблокував спробу Фрідмана та його партнерів отримати дозвіл на збільшення власного капіталу кредитора на 1 мільярд доларів і продати його іноземному покупцеві.

Крім того, є докази, що Фрідман є співзасновником Alfa Group, яка контролює найбільшого роздрібного продавця та приватний банк в росії, і має тісні зв’язки з російським політичним режимом.

Нагадаємо

Національний банк України визнав небездоганною ділову репутацію акціонерів АТ “СЕНС БАНК” – ABH Holdings S.A. та ABH Ukraine Limited, запровадив заборону права голосу за 100% акцій банку. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *