Компанія топ-платник податків до бюджету України просить захистити її…

Фото: ua.depositphotos.com

“Винниківська тютюнова фабрика” яка сумлінно сплачує податки до державного бюджету України не може працювати та виготовляти нову продукцію через безперервні обшуки правоохоронців.

Про це повідомили в пресслужбі компанії.

Зазначається, що “Винниківська тютюнова фабрика” щорічно входить в топ-найбільших платників галузі за сумою сплачених податків. Лише за 2023 рік компанія сплатила до держбюджету більше 7 млрд. гривень податків та зборів, а цього року підприємство планувало вийти на рекордні 8,5 млрд. гривень.

Але вже чотири місяці на фабриці відбуваються безперервні обшуки, а з вересня 2023-го року проводяться постійні перевірки. І при цьому жодних порушень контролюючі органи не виявили.

Підписуйтеся на YouTube-канал delo.ua

Так, у травні підприємство сплатило податків та різного роду зборів і платежів у бюджети різних рівнів 480 млн. грн – при плані 750 млн.грн, а у червні планували вийти на суму платежів у казну – понад 920 млн. грн, але тепер очікується – 580 млн. грн.

“Все це відбувається через те, що роботу підприємства заблоковано, відтак не виготовляється нова продукція, відповідним чином не створюється база для оподаткування”, – підкреслюють в компанії.

Там додають, що підприємство не може нормально працювати та виготовляти нову продукцію. Його зупинка може призвести до втрати робочих місць, зменшення надходжень до бюджету та посилення позицій іноземних конкурентів.

Крім того зупинка роботи такого великого підприємства як “Винниківська тютюнова фабрика” може мати негативний вплив на економіку країни в цілому.

“Закликаємо вжити всіх необхідних заходів, щоб захистити права та інтереси українських виробників. Адже свобода підприємництва та верховенство права є одними з основних принципів демократичної держави. У свою чергу, силовики не повинні безпідставно втручатися в роботу законно працюючих підприємств”, – наголошують у пресслужбі компанії.

Про “Винниківську тютюнову фабрику”

“Винниківська тютюнова фабрика” є одним з найбільших та найстарших національних виробників України, яка має багатовікову історію, бо почала працювати у далекому 1779 році. Її добре знана продукція вже багато років є візитною карткою не лише Львова, але й всієї України.

“Винниківська тютюнова фабрика”постачає свою продукцію як по Україні, так і за кордон. Продукція фабрики представлена на двох континентах і шести ринках.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *