Австралія вкладає понад 2 мільярди доларів у спорудження новітньої корабельні для атомних субмарин.

Австралія виділяє 2,76 мільярда доларів США на зведення суднобудівного заводу в Осборні для атомних субмарин. Цей задум створить 10 000 робочих місць, у тому числі 5 000









