Звільнення Кліщіївки – біля міста тривають важкі бої, зокрема за залізницю

Поблизу звільненої Кліщіївки тривають важкі бої. Головна ціль зараз – залізниця

© Скриншот из видео ЗСУ намагаються повністю взяти під контроль важливу для росіян залізницю.

У районі звільненої Кліщіївки тривають важкі бої, зокрема недалеко від залізниці, через яку росіяни отримують все необхідне постачання. Про це заявив начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі «Радіо Свобода».

«Зараз там ідуть важкі бої в районі залізниці. Залізниця знаходиться також під постійними артилерійськими пострілами як їхніми, так і нашими. Не можна сказати, що вони контролюють прямо повністю залізницю», – зазначив Євлаш.

Українські війська за його словами, також намагаються там закріпитися, аби повністю відбити у росіян будь-які напрями просуватися на цьому напрямку і взяти під контроль залізницю.

Раніше командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський 18 вересня заявив, що Кліщіївка (7 км на південний захід від Бахмута) та Андріївка (10 км на південний захід від Бахмута) є важливими елементами російської оборонної лінії Бахмут-Горлівка, яку українські війська прорвали.

При цьому в британській області заявили, що нещодавня передислокація російських повітряно-десантних військ із Бахмута до Запоріжжя на півдні України, ймовірно, послабили російську оборону Росії навколо Бахмута. Там додали, що звільнення Кліщіївки та Андріївки, Цей тактичний успіх наблизив українські сили до дороги Т 05-13 одного з основних шляхів постачання до Бахмута з півдня. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *