ЗСУ опублікували мапу рекордних ударів дронами по Росії  

Атаки ударних безпілотників по військових об’єктах в Росії: опубліковано мапу рекордних ударів

© Стратком ЗСУ/Telegram Найдальший уражений об’єкт знаходиться за 1800 кілометрів від кордону з Україною. 

За останні пів року ударні безпілотники уразили десятки військових об’єктів на території Росії. Управління стратегічних комунікацій Генерального штабу Збройних сил України (СтратКом) опублікувало мапу 10 рекордних далекобійних ударів по окупантах.

“Наголошуємо, що десятки глибинних ударів відбуваються системно протягом більше ніж пів року з застосуванням української зброї. Таким чином, використання зброї західних виробників не порушить будь-які додаткові уявні “червоні лінії””, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що український військово-промисловий комплекс поступово нарощує свої можливості. Тому Сили оборони України постійно збільшують дальність та ефективність ударів. Як видно з мапи, наразі найвіддаленіший об’єкт, який був уражений дронами, це радіолокаційна станція дальнього виявлення цілей “Воронєж М” в місті Орськ Оренбурзької області. 

“Дозвіл на використання західних систем озброєння розширить можливості з захисту України та прискорить завершення російсько-української війни”, – додали у СтратКомі.

Нагадаємо, 26 травня дрон ГУР атакував російську РЛС дальнього виявлення цілей “Воронєж М” в Оренбурзькій області, яка розташована у місті Орськ – за 1800 км від України. Згодом керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов розповів, що станція не буде працювати щонайменше пів року.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *