ЗСУ атакували ППО Панцир у Бєлгородській області — експерт розкритикував через це росіян

Удари ЗСУ по Бєлгородщині свідчать, що російська стратегія

© Википедия Коридор між двома напрямками наступів — на Липці та на Вовчанськ — досі контролюють Сили оборони. 

ЗСУ 22 червня атакували під Бєлгородом російські зенітні ракетні комплекси “Панцир-С”, які перебували за 37 км від державного кордону. Аналітик Bild Юліан Рьопке прокоментував цю операцію, назвавши її свідченням провалу російської стратегії “буферних зон”. Що це означає? 

“Коли в травні ЗС РФ перейшли в наступ у Харківській області, однією з цілей було створення “буферних зон”, щоб ЗСУ не могли обстрілювати Бєлгород із прикордонної території, — пояснює Рьопке. — Росія стала просуватися за двома напрямками: на Липці і на Вовчанськ. Обидва наступи захлинулися, а між ними утворився коридор, який, як і раніше, контролює Україна. Саме звідти HIMARS і вдарили по “Панцирах” під Бєлгородом”. 

Системи ППО, які атакували ЗСУ, знаходилися за 37 км від кордону. А РСЗВ, з допомогою якої Сили оборони здійснили удар, стріляє на 80 км, тобто в момент операції вона могла бути розташована за 30-40 км на південь від кордону зі сторони України. 

Нагадаємо, у Пентагоні підтвердили, що Україна може використовувати надану США зброю для ураження цілей на території РФ не лише в межах прикордоння Харківської області. Тепер Сили оборони мають право атакувати “будь-яке місце, де російські війська перетинають кордон”. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *