ЗСУ атакують зброєю США територію Росії — це можна робити і з Сумської області — новини Україна

ЗСУ можуть бити по території Росії і з Сумської області — Білий дім

© Getty Images Це повинно завадити РФ утримувати окупаційні ресурси, в тому числі й військо, просто біля кордону. 

Старший директор з питань Європи Ради нацбезпеки Білого дому Майкл Карпентер заявив, що ЗСУ можуть застосовувати американську зброю для ударів по території Росії не лише з Харківської області, але й Сумської. Про це повідомляє “Укрінформ”, посилаючись на останній телефонний брифінг за участі політика. 

На його думку, так Сили оборони зможуть позбавити РФ можливості зосереджувати окупаційні ресурси на своїй території біля кордону. Адже саме звідти загарбники й атакують Україну. 

“Ми досить чітко заявили, що цей дозвіл щодо застосування (американської зброї — ред.) дозволяє українцям вести вогонь у відповідь по російських позиціях прямо через кордон у Харківській області, а також Сумській області”, — наголосив Карпентер.

Нагадаємо, в ОП підтвердили, що США дозволили ЗСУ бити по території Росії Їхньою зброєю, але лише у Харківській області — для відбиття наступу окупантів в районі Вовчанська. Та вже незабаром радник Білого дому з питань нацбезпеки Джон Кірбі припустив, що це рішення можуть змінити та розширити. У Росії на “зелене світло” Штатів відреагували традиційно, почавши погрожувати Вашингтону “фатальними наслідками”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *