Знищено п’ять російських ЗРК “Бук” – ВІДЕО успішних ударів Сил оборони

Сили оборони знищили п'ять російських ЗРК

© DT.UA Роботу військових коригували безпілотники Shark.

Сили оборони уразили високоточними ударами п’ять машин зі складу російського дивізіону зенітного комплексу “Бук” на Запоріжжі. Про це повідомляє фонд “Повернись живим”.

Український підрозділ аеророзвідки за допомогою безпілотного розвідувального комплексу Shark виявив у тилу супротивника позицію ворожого зенітного ракетного комплексу “Бук”.

На відео показано, як за допомогою коригування із безпілотника по виявленим установкам комплексу наносяться високоточні удари. Імовірно, для ураження важливих цілей було застосовано ракетний комплекс M270 або HIMARS з коригованими ракетами GMLRS.

Якість відео не дозволяє у повній мірі ідентифікувати модель зенітного комплексу. Однак частину із уражених машин комплексу “Бук” на відео можна верифікувати – це пускові установки, транспортно-заряджальна машина та РЛС.

Уражені одиниці, вірогідно, були повністю виведені з ладу та не зможуть повернутись у стрій через серйозні ушкодження. Частина з них була повністю знищена через детонацію боєкомплекту та пожежу.

Позицію російського дивізіону було геолоковано на Токмакському напрямку в 24 кілометрах південніше лінії бойового зіткнення. Це східні околиці села Урожайне Пологівського району Запорізької області.

Раніше повідомлялося, що російський завод, який займається виробництвом ЗРК “Бук” звільнює працівників через нестачу комплектуючих. В подальшому їх відправляють на фронт.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *