Злочини РФ – Знову фіксуються випадки депортації українців з окупованих територій

Загарбники продовжують депортацію українців з окупованих територій Херсонщини — ЦНС 

Фото ілюстративне © EPA/YURI KOCHETKOV Після виселення людей у квартири й будинки окупанти розселяють російських військових.

На тимчасово окупованих територіях Херсонщини знову фіксуються випадки, коли місцеві колаборанти виселяють українців із їхніх осель, роблячи це під різними приводами: “евакуація” через обстріли, загрози стихійного лиха або ж лякають людей мобілізацією та в’язницею. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Після виселення людей у квартири чи будинки розселяють військових РФ. Як зазначає ЦНС, це, зокрема, ще одна схема заохочення вступати до лав армії агресора — обіцянка вирішити житлові питання за рахунок тимчасово окупованих територій і захопленого майна цивільних.

Також фіксується збільшення блок-постів на тимчасово окупованих територіях Херсонської області: трапляються випадки, коли загарбники закривають в’їзд у ті чи інші населені пункти. Ворог робить це для того, аби приховати власні злочини й не дати можливість людям повернутися у свої помешкання. 

Російські загарбники вдавалися до депортації українців ще з початку повномасштабного вторгнення. За даними ЦНС, загалом українців уже розселили до 55 регіонів Росії. Кремль проводить невпинну політику русифікації на тимчасово окупованих територіях. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *