Зеленський заявив, що Україна збільшила далекобійність дронів, але вони не замінять ракет

дронів, але ракети також потрібні – Зеленський” title=”Україна збільшила виробництво ударних дронів, але ракети також потрібні – Зеленський” />

© Скріншот з відео Президент каже, що росіяни вчаться збивати українські дрони.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна збільшила виробництво ударних дронів та наростили їх далекобійність до понад 1300 кілометрів. Вони високотехнологічні, але поступаються потужністю ракетам, сказав Зеленський в інтерв’ю колумністці The Philadelphia Inquirer Труді Рубін.

Як зазначив Зеленський, США повинні дозволити Україні завдавати удари ракетами ATACMS вглиб Російської федерації.

“Але ми повинні зрозуміти, що це дрон… У росіян теж є “Шахеди”, і ми навчилися їх збивати й більшість збиваємо. І не витрачаємо сьогодні вже ракети проти дронів. Ми навчились як з цим боротися. Так само і росіяни. Вони сьогодні страждають від наших дронових атак, але все одно вчаться”, – сказав Зеленський.

Він додав, що неможливо потужність удару дрона порівняти з потужністю удару ракет. Крім того, швидкість ракети набагато більша за швидкість дрона.

“Тому це різні засоби для різних цілей. Ми у будь-якому випадку розвиваємо нашу ракетну індустрію. Я впевнений що у нас буде в цьому напрямку розвиток і успіх”, – розповів глава держави.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що впродовж останнього тижня РФ застосувала проти України 800 керованих авіабомб. Глава держави вкотре підкреслив, що Україна потребує сил та засобів для ударів по російській авіації.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *