Зеленський прокоментував удари по російських НПЗ – новини України

Якщо світ не хоче, щоб Україна завдавала ударів по енергетиці РФ, то хай зробить так, щоб вона не била по нашій — Зеленський

© Суспільне мовлення Наша країна почала атакувати російські НПЗ у відповідь на обстріли окупантів української критичної інфраструктури. 

Глава Української держави Володимир Зеленський під час інтерв’ю Bloomberg повідомив, що наша країна завдає ударів по нафтопереробних заводах на території РФ у відповідь на атаки російської армії українських енергетичних об’єктів.

 “У нас б’ють по електриці і ніхто не зміг поставити Путіна на місце, щоб він не перетворював цю війну, або СВО, як він сказав, на геноцид українського народу. А залишати людей без води питної, без електрики лікарні – це і є геноцидна політика. Словами ніхто не зупинив Путіна. Тоді ми почали бити по його енергетиці. Щоб він зрозумів щось”, – наголосив президент.

Він повідомив, що після цього у світі почали говорити, щоб Україна припинила ці атаки, оскільки це ескалація.

“Світу боляче, що ми б’ємо по енергетиці Росії? Зробіть так, щоб Росія не била по нашій енергетиці”, – заявив Зеленський.

Раніше президент Володимир Зеленський зазначав, що Вашингтон не може обмежити використання Україною зброї власного виробництва. У квітні цього року міністр оборони США Ллойд Остін попереджав, що атаки України на російські нафтопереробні заводи можуть вплинути на світові енергетичні ринки, і закликав країну зосередитися на військових об’єктах.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *