Заморожування війни в Україні — Олександр Мусієнко спрогнозував, чим це вигідно Путіну — новини Україна

Експерт вважає, що росіяни готові знову активізувати риторику про заморожування війни в Україні

© Олександр Мусієнко/Facebook Такий сценарій їх повністю влаштовує, наголошує Мусієнко. 

Директор Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко вважає, що російські окупанти будуть затягувати війну проти України, аби змусити Київ піти на замороження. Під час телемарафону він наголосив, що вирішальним буде етап, коли наша держава максимально наблизиться до вступу в НАТО. 

Він нагадав, що Росію сценарій заморозки повністю влаштовує. 

“Тоді ж постає питання: окей, високої інтенсивності конфлікту немає, тимчасово. Росія окупує якісь території в якихось межах…, — пояснив він можливий задум Кремля. — Потім ми підходимо до моменту вступу України в НАТО. Вони (росіяни — ред.) ж розуміють, що постане питання: Україну ж треба прийняти всю, в межах міжнародно визнаних кордонів…”.

Саме тому, подовжив експерт, росіяни зараз можуть почати активно форсити наративи про замороження війни. 

Нагадаємо, російський диктатор Владімір Путін підтримав мирний план Китаю щодо закінчення війни в Україні. Він нібито готовий на початок діалогу без виведення окупаційних сил з захоплених територій нашої держави. Очільник ЦПД Андрій Коваленко спрогнозував, що Кремль продовжить качати тему перемовин. На його думку, Путін розпочав торги, а “на стіл він готовий покласти прикордоння Харківської області”, паралельно шантажуючи активізацією на інших ділянках. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *