Заява Кротевича на Содоля – ДБР перевірить дії генерала – новини України

ДБР перевірить дії Содоля під час командування обороною на харківському напрямку

© Скриншот из видео Буде також перевірено інші факти, на які вказав начальник штабу 12-ї бригади Нацгвардії “Азов” .

Державне бюро розслідувань після подання заяви начальника штабу 12-ї бригади Нацгвардії “Азов” Богдана Кротевича  із закликом провести розслідування щодо генерал-лейтенанта Юрія Содоля, перевірить його дії під час командування обороною в Харківській області, інформує “УП” із  посиланням на джерела в правоохоронних органах.

За інформацією журналістів, ДБР надало відповідь Кротевичу, що його заяви за фактами некомпетентного командування військами з боку командуючого ОСУВ “Хортиця” та можливого перевищення ним службових повноважень, розглянуто.

Згідно із результатами опрацювання, запит приєднано до матеріалів фактової кримінальної справи щодо обставин прориву армії РФ кордону на харківському напрямку, в якій надається правова оцінка діям військового командування ОСУВ “Хортиця” під час планування та проведення оборонних операцій.

У ДБР пообіцяли Кротевичу, що будуть перевірені викладені ним обставини.

Напередодні начальник штабу бригади Нацгвардії “Азов” повідомляв, що отримав відповідь від Державного бюро розслідувань на свою заяву щодо відкриття кримінальної справи на вже колишнього командувача  Об’єднаних сил ЗСУ Юрія Содоля та наголосив, що “не задоволений відповіддю”.

У своєму зверненні Кротевич звинуватив Содоля у тому, що той своїми діями “вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал”. 

До цього народна депутатка Мар’яна Безугла повідомляла, що російські війська здійснили прорив позицій Сил оборони України у напрямку на Торецьк. Вона звинуватила у цьому Юрія Содоля.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *