З Чорного моря на Одещину зайшли нові групи “шахедів”

З Чорного моря на Одещину зайшли нові групи

© depositphotos/Lepasik

Сьогодні, 19 травня, о 2.14 Командування Повітряних Сил ЗСУ повідомило про БпЛА з Чорного моря в напрямку Ізмаїльського району Одеської області.

В регіоні оголосили повітряну тривогу.

“Друга група з моря, той самий маршрут, перша продовжує летіти на північ над областю”,  – поінформував о 2.29 паблік “Новости Одесса | Одеса”.

Раніше, о другій ночі телеграм-канал “Николаевский Ванёк”повідомив про нові “шахеди” через Бериславський район Херсонської області у бік Березнегуватого.

“БпЛА з Херсонщини курсом на Миколаївщину”, – поінформувало ще за три хвилини Командування Повітряних Сил ЗСУ.

“Декілька нових груп курсом на Баштанку на Миколаївщині”, – повідомив о 2.09 моніторинговий паблік “Чому тривога | Радар”. 

О 2.45 паблік monitor поінформував про безпілотники на Одещині: “Один БпЛА у Южне, два БпЛА у Білгород-Дністровському районі Одещини – 
вектор: Одеський район”.

“БпЛА з Чорного моря в напрямку Чорноморська Одеської області”, – сповістили Повітряні Сили о 3.02.

У цей же час моніторинговий паблік “Чому тривога | Радар” повідомив про сильні вибухи, які було чутно в Одесі, та збитий над Одещиною безпілотник. О 3.35 тут знову повідомили про потужні вибухи на Одещині.

О 3.38 паблік monitor повідомив про дорозвідку в Одеській та Миколаївській областях. О 3.54 повітряну тривогу на Одещині скасували.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *