Уроки для колаборантыв – вчителів з Херсонщини вчать перевиховувати українських дітей

На окупованій Херсонщині вчителі-колаборанти з Чаплинки поїхали до Москви навчатися пропаганді

Серед ключових навичок для “наставників” є здатність виявляти проукраїнських школярів

На тимчасово окупованих територіях Херсонщини росіяни розпочали пілотний проєкт з підготовки вчителів-“наставників” для “предметнї роботи” з українськими дітьми. Для цього групами від місцевих шкіл відправляють “педагогів” до Москви на кількатижневі курси. 

Про це написав Центр національного спротиву.

Цього разу відповідну спеціальність отримали вчителі-колаборанти із Чаплинської середньої школи №1. Серед ключових навиків для “наставників” є здатність виявляти “неблагонадійних” школярів, тобто тих, хто має проукраїнські позиції. А також прогресивна робота у напрямку асиміляції  українських дітей. Дітей також вчитимуть доносити на своїх ровесників, які будуть “неправильно” сприймати окупантів.

Практика проведення семінарів у школах на ТОТ України по виявленню дітей, які «потенційно підтримують Україну», не нова. Впродовж літа місцеві вчителі проходили обов’язкові тренінги  з цією ціллю. 

Раніше повідомлялося, що росіяни відбирають місцевих колаборантів із тимчасово загарбаної території Донеччини для навчання в РФ, щоб залучити їх до роботи в окупаційних адміністраціях.  

«Оскільки росіянам не вдалося залучитися підтримкою більшості громадян України, які працювали в секторі державного та місцевого управління, їм доводиться завозити спеціалістів із Росії. Ті ж колаборанти, котрі зголосилися працювати в окупаційних адміністраціях здебільшого не мають відповідної освіти або ж займали найнижчі посади в цьому секторі», – зазначили в ЦНС.

У зв’язку з цим росіяни навчатимуть «управлінців» у Інституті державного та муніципального управління при правлінні Красноярського краю. У Центрі нацспротиву підкреслили, що така практика є звичної для РФ ще з часів СРСР.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *