Ультиматум Путіна щодо переговорів – у Пентагоні заявили, що Росія не в тому становищі, щоб диктувати умови

Пентагон відповів на вимоги Путіна щодо «переговорів» з Україною

© EPA-EFE/AMPE ROGERIO Путін не в тому становищі, щоб диктувати умови Україні, заявив міністр оборони США Ллойд Остін

Глава Пентагону Ллойд Остін прокоментував ультиматум російського диктатора Владіміра Путіна, в якому той назвав «умовами для переговорів» з Україною виведення українських військ з території Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей, а також відмову від намірів стати членом НАТО.

«Він [Путін] не в тому становищі, щоб диктувати Україні, що вона повинна робити для досягнення миру. Ви знаєте, що це саме та поведінка, яку ми не хочемо бачити. Ми не хочемо бачити, щоб лідер однієї країни прокинувся одного дня і вирішив, що він хоче стерти кордони на території свого сусіда. Це не той світ, в якому хоче жити кожен з нас. Тому я думаю, що він не в тому становищі, щоб диктувати Україні, що вона повинна робити, щоб досягти миру», – сказав Остін на брифінгу у Брюсселі 14 червня, передає AP.

Міністр оборони США нагадав, що це Путін незаконно окупував суверенну українську територію і саме Путін «може закінчити цю війну вже сьогодні».

Нагадаємо, у Міністерстві закордонних справ України відреагували на ультиматум Путіна, заявивши, що «Путін намагається ввести в оману міжнародну спільноту», а надсилаючи цей сигнал в інформаційний простір напередодні Саміту миру в Швейцарії, Путін переслідує лише одну мету – «завадити участі лідерів і країн в цьому саміті».

Президент України Володимир Зеленський провів паралель між вимогами російського диктатора та вимогами Адольфа Гітлера перед Другою світовою війною. «Він не зупиниться. Це те саме, що робив Гітлер… Ось чому ми не повинні довіряти цим повідомленням», заявив Зеленський.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *