Україна зупинила роботу Оскольського електрометалургійного комбінату в Росії – як це вдалось

В Росії після атаки дронів зупинився Оскольський електрометалургійний комбінат

© 24 канал Метал буквально застиг у доменних печах підприємства.

В ніч на 1 липня пысля атаки безпілотників припинив роботу російський Оскольський електрометалургійний комбінат імені Угарова, який має особливе значення для російського військово-промислового комплексу, повідомило «Суспільне» із посиланням на джерела в Головному управління розвідки України.

Співрозмовники зазначили, що внаслідок удару дронів-камікадзе по двох основних електропідстанцій Білгородської області ПС “Старий Оскол” поблизу села Незнамово та ПС “Металургійну” біля с. Волоконовскоє підприємство зупинило свою роботу.

«Внаслідок знеструмлення зупинились усі електродугові печі, у яких застиг метал. Для їхнього повторного запуску необхідно провести повну чистку цих печей, замінити дугові елементи, на що може знадобитись декілька місяців», – зазначили в ГУР.

При цьому в розвідці додали, що деякі фахівці ОЕМК припускають, що навіть  доведеться ставити нові печі.

Водночас комбінат будували наприкінці 1970-х років із залученням німецьких фахівців, без участі яких відновити роботу підприємства буде складно.

В розвідці вказали, що на комбінаті виробляли високоякісну сталь, в тому числі леговані види спецсталей (SBQ) для автопрому та машинобудування, що використовує бездоменну технологію прямого відновлення заліза MIDREX та електродугову плавку.

Нагадаємо, 1 липня в російському Бєлгороді, а згодом сусідніх Курській та Воронежській областях виникли проблеми із електропостачанням. Російські джерела заявляли про атаку українських дронів на енергоінфраструктуру РФ.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *