Україна завдала невідомою зброєю точного удару по воєнним цілям в Росії за допомогою авіації

Повітряні сили України могли вперше завдати точкового удару по командному пункту в РФ – Sky News

© Повітряні сили ЗСУ/Telegram Удар був по території біля міста Бєлгород, що є опорною базою для багатьох російських окупаційних підрозділів

Українські літаки вперше завдали удару по цілі на території Росії. Про це повідомив Sky News. “Не зрозуміло, який тип боєприпасів використовувався під час атаки, включно з тим, чи була це західна зброя”, – повідомляє видання.

Відомо, що ціль на території Росії вражено, повідомляє видання з посиланням на джерела серед українських військових. Оцінка удару триває, однак за першими даними є влучання в командний центр російських збройних сил в районі міста Бєлгород, де сконцентровано значні угрупування, саме звідки спрямовується значна частина атак на українську територію.

Міністерство закордонних справ Великої Британії не конкретизувало, яка зброя була застосована і які наслідки має удар, вказавши тільки те, що Україна має право самостійно вирішувати, як використовувати британську зброю.

Міноборони Росії не підтверджує удар, але заявляє про “збиття українських безпілотників” саме у Бєлгородській області. Видання не змогло дізнатися, чи це реакція РФ на удар, чи це повідомлення про інший випадок.

Раніше стало відомо, що американські реактивні артилерійські високомобільні системи HIMARS, які використовують Збройні сили України, отримали нові цілі у воєнно-логістичному центрі Росії біля Харкова – Бєлгороді. Потужні удари по Бєлгороду та іншим логістичним центрам російської армії фактично змушують росіян розконцентрувати свої сили і намагатися уникнути наступних ударів. Таким чином послаблюється напрямок на Вовчанськ, який російська армія намагалася здобути ціною значної кількості жертв та знищеної техніки, проте здобула лише проміжну перемогу та неповне взяття рубежу.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *