Україна вже била ракетами Storm Shadow по Криму – У Міноборони підтвердили успішне використання західних ракет

Міноборони: Україна вже використовувала британські ракети Strom Shadow для ударів по Криму

© Rept0n1x / Вікіпедия “Уже був прецедент”.

Радник міністра оборони України Юрій Сак заявив, що наша держава вже мала успішний досвід використання британських далекобійних ракет Storm Shadow по російських об’єктах у Криму. Про це повідомляє Bloomberg.

“Уже був прецедент. Британія вже попередньо дозволила Україні бити їхніми далекобійними ракетами Storm Shadow і ми їх успішно використовували”, — зазначив представник українського оборонного відомства.

За його словами, Україна також створює власну зброю для завдавання ударів по Росії.

При цьому відповідаючи на питання щодо можливості використання західного озброєння по території РФ Юрій Сак наголосив, що Україна завжди була чесним партнером, якому можна довіряти. Він підкреслив, що Українська держава завжди чітко дотримується домовленостей із західними країнами щодо модальності використання озброєнь, які від них отримує.

Оновлено: Спочатку у новині йшлося про удари британськими ракетами Storm Shadow по території РФ. Однак після виходу інтерв’ю в Міноборони України пояснили, що у частині, де говорили про «існуючий прецедент використання ракет Storm Shadow по російських об’єктах», мова йшла про використання цього озброєння по ворожих об’єктах у незаконно анексованому росіянами Криму. 

Вийшла плутанина, адже Юрію Саку поставили питання щодо слів французького президента Еммануеля Макрона про дозвіл бити західною зброєю по території РФ. У відповідь Юрій Сак зазначив про удари по цілях в Криму. Однак ведучий не дав закінчити відповідь і поставив нове питання.

Нагадаємо, Десять країн Європейського континенту надали право Україні використовувати зброю, яку вони надають ЗСУ, безпосередньо по території країни-агресора – Росії. Нещодавно до “клубу” країн, що надали відповідний дозвіл, долучилась Франція.

Загальний список країн які підтвердили таке право у заявах прем’єр-міністрів, президентів та інших офіційних осіб тепер складає 10 держав

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *