Україна почала виробляти більше дронів – експерт розповів про успіхи

Обсяги виробництва дронів зросли, а тактика їх використання стала результативнішою – експерт

Сергій Згурець привів у приклад вранішні вибухи в окупованому Джанкої.

Тактика України з використання безпілотників стає послідовнішою та дає більше результатів, заявив директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець в ефірі «Еспресо». За його словами, що сьогодні обсяги виробництва дронів значно зросли.

«Вчора мав зустріч з низкою наших директорів, які виготовляють різні ударні дрони. Вони кажуть про те, що обсяги виробництва суттєво зросли. Фінансові можливості, коли 25% залишається у підприємств, дає підприємствам розвиватися. Наразі вони завантажені на рік вперед. Зокрема, одне з підприємств, дрони якого долітають на 800 км. Тобто прогрес у цій галузі дійсно є», – заявив Згурець.

Він також прокоментував вранішні вибухи в окупованому Джанкої. Згурець зауважив, що вибухи свідчать про ураження складу боєприпасів чи запасів палива.

«У Джанкої, де розташовано російське військове летовище, дислоковано 239-й полк армійської авіації, там стоять гелікоптери різного типу. По цьому летовищу вночі було завдано удару. Були яскраві, гарні вибухи, які свідчать про те, що було уражено склад з БК чи запаси палива. Ця гарна новина вкотре говорить про те, що можливість наших засобів ураження, думаю, що це були дрони, дає результати», – наголосив Згурець.

Нагадаємо, зранку, 17 квітня, повідомляли, що в тимчасово окупованому Джанкої у Криму прогриміла серія вибухів. Місцеві мешканці розповіли про пожежу в районі військового аеродрому. «Джанкой» ‒ це діючий аеродром у Криму, де дислокується 39-й вертолітний полк 27-ї змішаної авіаційної дивізії 4-ї дивізії 4-го командування військово-повітряних сил і протиповітряної оборони Південного військового округу Російської Федерації.

Обіцяний президентом мільйон дронів ще тільки-но почали виготовляти, а вже здається, що його геть недостатньо. Поки хтось шукає гроші та запускає виробництво «стандартних fpv-дронів, які можна збирати на кухні», на війні вже потрібні інші, технологічніші.  У статті «Якою війна буде завтра? Що необхідно зробити, аби не програти Росії» Юрій Касьянов робить спробу систематизувати, проаналізувати та спрогнозувати еволюцію дронів для завтрашньої війни.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *