Україна може припинити вогонь, однак це стане реальним тоді, коли Росія припинить говорити мовою ультиматумів

Україна відповіла на пропозицію Орбана припинити вогонь – заступник голови ОП

© president.gov.ua Такі дії можливі, але вони мають бути пов’язані з бажанням дослухатися до позиції України, а не говорити мовою ультиматумів

Пропозиція щодо припинення вогню українськими військовими, висловлена прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном, була почута українською стороною. Проте такі процеси, як припинення вогню, не можуть сприйматися відокремлено від синхронних дій з самітом миру. Відповідь України на заклик Орбана прокоментував в ефірі телемарафону заступник очільника Офісу президента Ігор Жовква.

Україна вибудовує ланцюжок дій, спрямованих на досягнення миру. В цій послідовності має бути бажання країни-агресора дослухатись до позиції України, а не лише виголошення ультиматумів. Якщо ж діалог відбудеться, такі пропозиції “в тому чи іншому порядку можуть бути присутніми” в порядку денному, уточнив Ігор Жовква.

Як повідомлялось раніше, глава уряду Угорщини Віктор Орбан під час зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським запропонував українському очільникові подумати над припиненням вогню для проведення переговорів із РФ. За його словами, припинення вогню могло б забезпечити прискорення темпу мирних переговорів.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *