Удари РФ по Україні – СБУ оголосила підозру генералу Баранову

Відповідає за точність ударів ракет: СБУ повідомила про підозру російському генералу

© прес-центр СБУ Підрозділ окупанта займається співставленням координат цілей.

Співробітники Служби безпеки зібрали докази на генерал-майора російської армії Роберта Баранова, причетного до ракетних ударів по цивільній інфраструктурі України. Йому оголошено підозру, повідомила пресслужба СБУ.

Зазначається, що Баранов очолює головний обчислювальний центр Генштабу російської армії. Його підрозділ відповідає за точність ударів ракет по Україні.

“Зокрема, підлеглі Баранова займаються програмуванням траєкторій руху крилатих і балістичних ракет, щоб уникнути зони дії нашої ППО, а також зазначають конкретні цілі, які мають бути уражені ракетним озброєнням”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема вони займаються наведенням крилатих ракет “Калібр”, Х-101/555 та балістичних ракет “Іскандер”.

Як зазначається у матеріалах справи, окупанти чітко усвідомлюють, що програмують значну частину ракет для ураження цивільної інфраструктури України.

Зокрема під час підготовки ракетних ударів, підрозділ Баранова займається зіставлення координат цілей, отриманих від російського командування, з розташуванням цивільних об’єктів на картах місцевості.

В СБУ поінформували, що від цих запрограмованих на цивільну інфраструктуру ударів від початку повномасштабного вторгнення вже загинуло щонайменше 520 дітей.

Грунтуючись на цих доказах СБУ заочно оголосила підозру генерал-майору Баранову за порушення законів та звичаїв війни, поєднанні з умисним вбивством (ч. 2 ст. 28, ч.ч 1, 2 ст. 438 Кримінального кодексу).

Також було встановлено особи 30 його підлеглих. Вони також причетні до злочинів проти України.

Раніше СБУ повідомила про підозру заступнику міністра оборони РФ Алєксєю Кріворучку. Він відповідає за постачання до окупаційних угруповань зброї та боєприпасів, які виробляються на підприємствах військово-промислового комплексу Росії. Також він особисто координує постачання окупантам керованих авіабомб та балістичних ракет «Іскандер». Саме цим озброєнням загарбники гатять по цивільній інфраструктурі України.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *