Удари по території РФ – У Кремлі назвали це рішення з боку союзників ескалацією напруженості

Пєсков: Західні союзники всіляко заохочують Україну до продовження цієї

© Getty Images “Це все, звичайно, неминуче матиме наслідки”.

Речник російського диктатора Владіміра Путіна Дмітрій Пєсков заявив, що США, НАТО і деякі європейські країни заохочують Україну продовжувати те, що він назвав “безглуздою війною” Києва з Росією, і звинуватив їх в ескалації напруженості в останні тижні. Про це повідомляє The Guardian.

“Країни-члени Північноатлантичного альянсу – зокрема, Сполучені Штати, інші європейські столиці – в останні дні і тижні пішли на новий виток ескалації. Вони роблять це свідомо. Ми чуємо багато войовничих заяв. Вони всіляко заохочують Україну до продовження цієї безглуздої війни. Це все, звичайно, неминуче матиме наслідки і в кінцевому підсумку буде дуже шкодити інтересам тих країн, які стали на шлях ескалації”, – зазначив Пєсков.

Нагадаємо, дванадцять країн Європейського континенту та одна країна з Північної Америки – Канада, надали право Україні використовувати зброю безпосередньо по території країни-агресора – Росії.

До переліку країн, які надали відповідний дозвіл, 30 травня долучилися Данія і Норвегія. Данія, зокрема, підкреслила, що “опціонально” передбачено використання винищувачів F-16 для ударів по військових цілях на території РФ.

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *