Удари по цілях в РФ у радіусі 800 км – У ГУР розповіли, по чому запускатимуть дрони Магура

Для ураження дронами Magura ГУР розглядають будь-які військові цілі в РФ у радіусі 800 км

© Головне управління розвідки Міністерства оборони України У військовій розвідці запевнили, що роблять все можна, аби розширити свої можливості.

Головне управління розвідки Міноборони України розглядає будь-які військові цілі росіян на території країни-терористки, розташовані в радіусі 800 км, аби уразити їх надводними дронами Magura. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Євген Єрін.

«Якихось натяків ми робити не будемо, але можу зазначити, що на дальності 800 км ми розглядаємо будь-які можливості і будь-які військові цілі ворога для ураження нашими дронами», – зазначив Єрін в ефірі телемарафону.

Він додав, що кожен дрон несе загрозу для російських окупантів. І ГУР МОУ робить все можливе, аби збільшити свої можливості.

Maritime Autonomous Guard Unmanned Robotic Apparatus або скорочено MAGURA V-типу – це  розроблений в Україні багатоцільовий морський безпілотник, який може виконувати операції різного плану. Зокрема, він може займатись спостереженням, розвідкою, патрулюванням, пошуково-рятувальними роботами, протимінною діяльністю, охороною морського флоту та  виконувати бойові місії. Апарат можна запустити з максимально віддаленої точки, а людське втручання зводиться до мінімуму.

Раніше спецпризначенці за допомогою морських дронів Magura V5 знищили два швидкісні транспортно-десантні катери армії РФ КС-701 «Тунець» і таку ж кількість суден цього типу пошкодили. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *