Удар по Центру космічного зв’язку росіян у Криму 24 червня — що про це відомо, фото — новини України

У Криму атаковано Центр космічного зв'язку росіян. Це вже другий удар по інфраструктурі такого типу

© Tg-канал “Кримський вітер” Ймовірно, там знаходилася принаймні одна установка РЕБ “Красуха”

Моніторинговий Tg-канал “Кримський вітер” повідомив, що цієї ночі на тимчасово окупованому півострові було уражено Центр космічного зв’язку російських окупантів. У повідомленні сказано, що це вже друга атака на космічну інфраструктуру РФ. Інцидент стався у селі Вітіне поблизу Євпаторії. 

Спершу там пролунали гучні вибухи, а після них, за словами місцевих, на місце інциденту відправилося багато швидких. 

Tg-канал додав до свого допису супутникові знімки, які стали підтвердженням того, що на території Центру космічного зв’язку є осередки вогню. 

“Супутники відмічають два осередки пожежі біля російського 40-го окремого командно-вимірювального комплексу (Центр дальнього космічного зв’язку, НІП-16, військова частина 81415)”, — йдеться у повідомленні.

Інші OSINTери стверджують, що на території цього Центру був принаймні один комплекс РЕБ “Красуха”. Його завдання — прикриття командних пунктів та інших важливих об’єктів. Що з ним наразі — невідомо. 

Центр дальнього космічного зв’язку у Криму росіяни захопили ще під час анексії півострова. З 2014-го він входить до складу військ повітряно-космічної оборони, тоді ж розпочалася його модернізація, в яку РФ, за даними Defense Express, вклала шалені гроші. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *