Удар по базі БпЛА у Єйську — у розвідці Британії прокоментували успіх ЗСУ — новини Україна

У Лондоні оцінили ефективність удару ЗСУ по базі БпЛА у Єйську

© Скріншот ZN.UA 726-й російський навчальний центр ППО — одна з п’яти баз, з яких окупанти запускають дрони по Україні. 

У Міноборони Британії прокоментували ефективність ударів ЗСУ по російських воєнних об’єктах на території країни-агресора. Приміром, після атаки на базу зберігання БпЛА у Єйську окупанти змушені на деякий час зменшити кількість запусків дронів. 

Також в останньому звіті відомства сказано, що Україна впоралася з планами РФ щодо встановлення контролю над повітряним простором нашої держави. Агресора обмежили у можливостях застосовувати сили швидкісних реактивних літаків та бомбардувальників. Після цього ворог почав покладатися на недорогі дрони, завданням яких є перешкодження українській системі ППО та удари по цивільних та військових об’єктах в українському тилу. 

Зважаючи на це, можна стверджувати про ефективність удару по Єйську. Під час цієї операції було знищено 120 дронів рідних типів та поранено дев’ятьох осіб. Це, на думку експертів, порушить здатність РФ застосовувати безпілотники для ударів по цілях вглибині України. 

“Існує реальна ймовірність того, що Росія розосередить свої операції з БПЛА по менш уразливих базах, і, отже, вплив, ймовірно, буде тимчасовим, — йдеться у звіті. — Цілком імовірно, що Україна скористається своїми недавніми успіхами і продовжить кампанію боротьби з БпЛА на шкоду Росії”. 

Нагадаємо, 21 червня ЗСУ атакували місце зберігання та підготовки до запуску БпЛА у місті Єйськ Краснодарського краю РФ. У ВМС згодом похвалили Сили оборони за ефективну тактику, яка полягає не у “відбитті усіх стріл, які летять, а у вбивстві самого лучника”. Там також підтвердили, що тоді ж було здійснено удар по навчальному центру з інструкторами. 

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *