Удар Іскандером по бійцях 128 бригади – прокуратура розповіла деталі розслідування

Загибель бійців 128 бригади: у прокуратурі розповіли про хід розслідування справи

У справі слідчі призначили судові експертизи.

Офіс генерального прокурора заперечив інформацію, яка була розповсюджена в соцмережах, що кримінальна справа фактом загибелі військових 128 бригади “розвалилася в суді”. Про це повідомила прокуратура в Telegram.

В ОГП уточнили, що кримінальне провадження за фактом недбалого ставлення до військової служби розслідують слідчі ДБР. Зараз триває комплекс слідчих дій, слідчі призначили судові експертизи.

Зазначається, що через невчасне повідомлення про подію на командира бригади склали адмінпротокол. Проте, розглянувши протокол, суд закрив провадження через відсутність складу адмінправопорушення.

Водночас в Офісі генерального прокурора наголосили, що ця обставина не впливає на розслідування провадження. У разі встановлення та доведення вини це також не звільняє особу від кримінальної відповідальності, додали в прокуратурі.

Нагадаємо, 3 листопада 2023 року поблизу лінії фронту на Запоріжжі росіяни вдарили «Іскандером» по бійцях 128 бригади. Це сталося під час шикування для нагородження до Дня ракетних військ та артилерії. Бригада підтвердила загибель 19 військових.

Міністр оборони Рустем Умєров доручив Головній інспекції міністерства провести повну перевірку за фактом трагедії.

ДБР зареєструвало кримінальне провадження за фактом загибелі мирних жителів та військових 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *