У районі Стрілеча та Глибоке українські військові зупинили наступ – карта – новини України

ЗСУ зупинили наступ на напрямку Стрілеча — Глибоке: карта

© Facebook/Генштаб ЗСУ Федоренко розповів про складну ситуацію у Вовчанську.

Низка бригад Збройних Сил України зупинили наступ російських окупаційних військ та стабілізували ситуацію на напрямку Стрілеча — Глибоке на півночі Харківської області, розповів командир батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів АХІЛЛЕС 92 ОШБр імені Кошового Отамана Івана Сірка Юрій Федоренко в інтерв’ю Radio NV.

“На поточний момент ведеться активна робота не лише щодо відбиття штурмів противника, які він періодично реалізовує, а й щодо відбиття втрачених позицій і покращення положення”, – наголосив військовий.

DeepStateMAP

За його словами, на цьому напрямку українські військові завдають втрат армії РФ у високоманевреній техніці та живій силі. 

Командир батальйону заявив, що в районі Вовчанська ситуація складніша, однак війська РФ нині також просувань там не мають. 

“Силам оборони вдалося ситуацію також стабілізувати і противника вибити з низки позицій, при цьому взяти військовополонених”, – додав він.

Наступ росіян на харківському напрямку, який за досягнутими ворогом результатами й тінню не скидається на втрату Бахмута, Авдіївки, а тим більше Маріуполя чи Херсона, не кажучи вже про фактичну здачу на початку війни півдня України та величезних районів на півночі та сході, спричинив надзвичайно потужний резонанс і реакцію як із боку правоохоронних структур, так і в інформаційному просторі.  Генерал-майор ЗСУ, керівник ГО “Аналітичний центр вивчення і протидії гібридним загрозам” Сергій Савченко у статті “Харківський напрямок. Чому росіянам не вдалося реалізувати план наступу, а українцям — опанувати себе” розповів, наскільки така реакція відповідає масштабу та характеру події.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *