У Львові під завалами після ракетного удару 11 днів тому знайшли живого кота

У Львові з-під завалів після удару 6 липня витягли кота Черчилля

© Оксана Кошак

У Львові вдалось витягти з-під завалів внаслідок ракетного удару 6 липня кота з кличкою Черчилль, повідомляє очільниця організації “Світова асоціація з питань тварин України” Оксана Кошак.

На момент удару в помешканні були деяка пані Ольга, її мама, собака та два коти. Маму врятувати не вдалось. Улюбленців вдалось на той момент витягти не всіх:  рятувальники з-під завалів дістали собаку. Одного з котів побачили за будинком, але він з переляку тікав. Про іншого тривалий час не було жодної інформації.

“Цього котика власниця квартири, в яку влучила ракета, розшукувала з першого дня, була надія, що котик просто втік. Коли вона прийшла сьогодні документи шукати, тому що є можливість з сусіднього під’їзду зайти і в квартирі щось подивитися, то вийшов комунальник, який виніс кота на руках і каже: “Чий кіт?”. Він просто під цеглами, під завалами лежав, в нього не було жодної шпарини, щоб він міг вийти назовні. Пані Оля відразу його впізнала, взяла на руки, він пригорнувся до неї і зразу заснув на руках, обімлів. Видно, що тварина була виснажена”, — розповідає зоозахисниця.

Ветеринари констатували, що у кота зневоднення, зараз він на антибіотиках та спецхарчуванні. Поки що живе модульне містечко разом із господаркою, як і багато інших мешканців міста, чиї квартири були зруйновані. Варто зазначити, що у Львові, як і в інших щодо мирних містах, функціонує кілька містечок для внутрішніх переселенців.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *