Втрати росіян – У Британії оцінили кількість загиблих та поранених військових РФ

Британії: В Україні було вбито або поранено 450 тисяч російських військових” title=”Міністр Збройних сил Британії: В Україні було вбито або поранено 450 тисяч російських військових” />

© Telegram / Олександр Тарнавський “Окрім загиблих, з початку війни в лютому 2022 року з російських військ дезертирували десятки тисяч людей”.

Міністр Збройних сил Британії Лео Дочерті заявив, що втрати росіян після повномасштабного вторгнення на територію України складають 450 тисяч військових. Про це повідомляє Sky News.

Дочерті зазначив, що йому невідома кількість загиблих, які служили в російських приватних військових компаніях, таких як ПВК “Вагнер”.

Звертаючись до оцінки озброєнь, міністр підкреслив, що понад 10 000 російських бронемашин, включаючи майже 3 000 основних бойових танків, 109 літаків, 136 гелікоптерів, 346 безпілотних літальних апаратів, 23 військово-морських судна всіх класів та понад 1 500 артилерійських систем були знищені, покинуті або захоплені Україною за понад два роки.

Раніше Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявляв про загострення ситуації на фронті. Російські війська сконцентрували свої атаки на декількох напрямках, створивши значну перевагу в чисельності військ та техніки.

 

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *