Виробництво української зброї – Зеленський наголосив на важливості розбудовування власної обороноздатності

Поки частина допомоги від союзників гальмується, треба робити все, щоб збільшувати наші власні можливості – Зеленський

© https://www.president.gov.ua/ Глава держави закликав не втрачати часу та зміцнювати Україну.

Президент України Володимир Зеленський під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад заявив, що нашій державі необхідно посилювати власні обороні потужності на тлі гальмування західної допомоги.

Зеленський зауважив, що засідання відбулося на тлі серйозних викликів і загроз, які постали перед країною.

“Перше – ситуація з допомогою від наших партнерів. На жаль, частина підтримки гальмується, і треба робити все, щоб збільшувати наші власні можливості. Не втрачати часу, зміцнювати Україну. Водночас максимально комунікувати всім і на всіх рівнях із нашими партнерами, зокрема між громадами, щоб увага світу до України зберігалася”, – наголосив український лідер.

За його словами, зараз найбільше уваги має бути до енергетики. Держава працює над тим, щоб посилити протиповітряну оборону й отримати необхідне енергообладнання, але чітке розуміння потреб має бути в кожній громаді.

“Уже зараз на всіх рівнях маємо готуватися до наступного опалювального сезону: і громади, і урядовці, і відповідні наші енергетичні компанії”, – додав Зеленський.

Він також наголосив на важливості проявляти максимальну увагу в кожній громаді до воїнів, які проходять лікування та реабілітацію, підтримувати їхні сім’ї, а також сприяти розвитку всіх оборонних виробництв і забезпечувати людей роботою.

Раніше президент України Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з президентом Литви Гітанасом Науседою закликав союзників запросити нашу державу до НАТО, адже він не бачить іншої альтернативи.

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *