Виробництво бронетехніки – Rheinmetall та України домовилися про складання БМП Lynx

Україна та Rheinmetall домовилися про виробництво БМП Lynx: коли виготовлять першу машину

© EPA-EFE/HANNIBAL HANSCHKE Про місце виробництва не повідомляють через безпекові питання.

Німецький оборонний концерн Rheinmetall вироблятиме в Україні бойові машини піхоти Lynx. На Конференції з відновлення України в Берліні представники концерну та України домовилися про початок виробництва, повідомляє видання Handelsblatt.

“Ми виготовимо перший Lynx вже цього року”, – заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишин в коментарі виданню. 

Водночас ні він, ні генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер не розповіли жодних деталей про розташування заводу, посилаючись на питання безпеки.

Гусенична платформа Lynx, яку розробив Rheinmetall, була вперше представлена у 2016 році. БМП має модульну конструкцію і може бути оснащена різним озброєнням.

Lynx може використовуватися як бойова машина піхоти або, у так званому варіанті Skyranger, як зенітна броньована машина з гарматою калібру від 30 до 35 міліметрів. На платформу також може бути встановлена 120-міліметрова гармата від танка Leopard.

Напередодні акціонерне товариство “Українська оборонна промисловість” та німецький концерн Rheinmetall відкрили в Україні перший цех, який займатиметься ремонтом бронетехніки. На відкритті Камишін розповів, що у майбутньому тут планують виготовляти броньовану техніку.

 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *