Вимкнення світла – на кілька тижнів ситуація стане кращою – голова Укренерго пояснив, чому

В Україні на деякий час покращиться ситуація зі світлом. Цієї ночі виведуть в роботу додатковий блок АЕС

© EPA-EFE/SERGEY DOLZHENKO Щоправда, у липні ситуація знов, швидше за все, погіршиться.

У ніч з 7 на 8 червня у роботу виведуть додатковий блок на одній з атомних електростанцій, заявив голова «Укренерго» Володимир Кудрицький в ефір ток-шоу «Української правди». За його словами, це на деякий час, хоча й не на довго, покращить ситуацію в енергосистемі.

«Ми очікуємо, що в ніч з п’ятниці на суботу вийде в роботу додатковий блок на АЕС і це на два тижні дасть приємну приварку до потужності, якою ми володіємо по всій енергосистемі. Тобто графіки не зникнуть, але стануть м’якші по всій енергосистемі», – зазначив Кудрицький.

За його словами, після виведення в роботу цього блока, областям буде легше дотримуватись лімітів. Але Кудрицький попередив, що покращення ситуації зі світлом – це тимчасове явище. Адже попереду липень, коли на навантаження енергосистеми впливатиме ще й спека. 

Раніше Кудрицький пояснив, що у різних областях України населенню вимикають електроенергію на різну кількість годин, і це залежить від специфіки регіонів. За його словами, головне завдання при складанні графіків відключень – враховувати саме специфіку регіону, зокрема процент інфраструктури, частку в споживанні промислових підприємств та інше.

Наприклад, у Києві частіше, ніж в інших регіонах країни, відключають електрику насамперед через велику кількість критичної інфраструктури. Крім того, у столиці велика кількість користувачів кондиціонерів. 

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *