Військові інженери КНДР в Україні — Роман Костенко прокоментував таку перспективу — новини Україна

Відправка інженерних підрозділів КНДР в Україну може бути політичною грою — депутат Костенко

© Роман Костенко / Facebook Мовляв, так РФ відповість ЄС на ідею про потенційну відправку в Україну інструкторів НАТО. 

Потрібно аналізувати, чим насправді будуть займатися і чи братимуть участь у війні в Україні північнокорейські військові підрозділи, які, за даними експертів, можуть прибути для допомоги російським окупантам на фронті, наголосив депутат та секретар комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко в інтерв’ю NV. Раніше була інформація, що завдання КНДРівців — відновлювання російських позицій та населених пунктів на Донбасі. 

“Можливо, це відповідь або погрози на заяви Макрона, європейських держав направити сюди інструкторів для підготовки наших військ, — припустив Костенко. — Це може бути така політична гра: якщо ви, то й ми”. 

Костенко нагадав, що у КНДР все пов’язане з військом, і керівник будівельної фірми, приміром, може бути полковником. 

“І от вони можуть приїхати і відбудовувати якісь населені пункти. А якщо це буде безпосередньо заміна інженерним військовим підрозділам, то, звичайно, їх можуть задіяти на інших напрямках, — наголосив спікер. — Треба дивитись на ресурси. Звичайно, що будь-яка допомога РФ – це допомога і це нам в мінус”. 

Нагадаємо, в ISW вважають, що Північна Корея у липні планує відправити свої інженерні війська на тимчасово окуповані території України, зокрема для “відновлювальних робіт” у Донецькій області. Такий крок, вочевидь, передбачає підписаний нещодавно договір про стратегічне партнерство між Москвою та Пхеньяном. 

Про те, чи надасть Південна Корея смертельну зброю Україні на тлі посилення співпраці РФ та КНДР, читайте у статті Наталії Бутирської на ZN.UA.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *