Війна дронів – уряд України додатково закуповує 300 тисяч безпілотників

Уряд виділив додаткові 15,5 млрд грн на закупівлю дронів – про яку кількість йдеться

© EPA-EFE/OLEG PETRASYUK Планується додатково закупити 300 тисяч дронів

30 квітня Кабінет міністрів України виділив додаткові кошти на здійснення закупівель дронів для Сил Оборони. За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, на ці цілі сьогодні виділено додатково 15,5 млрд грн.

«Це додатковий ресурс до тих 43,3 млрд грн, які ми вже виділили на безпілотники в цьому році. Кошти підуть Адміністрації Держспецзв’язку, яка займається відповідними закупівлями», – повідомив Шмигаль у своєму Telegram-каналі.

За його словами, за виділені 30 квітня кошти Силам безпеки та оборони будуть поставлені 300 тисяч дронів. Прем’єр не уточнював про які саме дрони йдеться. 

Нагадаємо, у квітні Міністерство оборони вперше закупило для українських військових безпілотники DJI Mavic 3. За 4000 дронів заплатили 575,2 мільйона гривень.

Обіцяний президентом мільйон дронів ще тільки-но почали виготовляти, а вже здається, що його геть недостатньо. Поки хтось шукає гроші та запускає виробництво «стандартних fpv-дронів, які можна збирати на кухні», на війні вже потрібні інші, технологічніші. У статті «Якою війна буде завтра? Що необхідно зробити, аби не програти Росії» офіцер ЗСУ Юрій Касьянов робить спробу систематизувати, проаналізувати та спрогнозувати еволюцію дронів для завтрашньої війни.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *