© Сили Спеціальних Операцій ЗС України/Telegram У своїх записах вже ліквідований військовий зазначає, що найважливіший з фронтів той, де триває антиімперіалістична та класова боротьба.
Завдання військових КНДР, яких диктатор Кім Чен Ин відправив на допомогу Росії у війні проти України, — набратися бойового досвіду та стати готовими до потенційної війни, про що можна зробити висновки, переклавши нотатки з нового затрофеєного записника одного з північнокорейських спецпризначенців. Про це повідомляє пресслужба ССО у четвертій серії проєкту “Записки рядового Джонга”.
Сили КНДР, продовжують в ССО, повинні виконувати накази навіть ціною власного життя, аби задовольнити інтереси Кіма. Це показує реальне ставлення диктатора до власних військ. Він сам тим часом продовжує приховувати факт відправки солдатів своєї країни на війну проти України.
“Найважливіший з них (фронтів) — фронт антиімперіалістичної та класової боротьби, а найважливіша задача — боєготовність. Ще раз підкреслю, що найважливіша, життєво важлива задача для наших збройних сил — готовність на випадок війни, — цитують в ССО записник військового на ім’я Гьонг Хонг Джонг, ліквідованого під час бойових дій у Курській області. — «Всі сили — на завершення підготовки до війни!», цього вимагає революція, цього вимагають нинішні обставини, це — бойове гасло, яке слід високо підняти на стяг нашим збройним силам усіх рівнів”.
У ССО наголошують, що частина інформації не може бути оприлюднена, оскільки несе чутливий характер і є засекреченою.
“Бути не батальйоном, який бере на себе зобов’язання лише на словах, а батальйоном, який вміє діяти та битися одразу після отримання наказу, підготувати універсальні батальйони, які можуть ідеально виконати будь-яку задачу навіть ціною смерті — це і є мета, якої мусить досягти кожен батальйон у наших збройних силах, це і є духом цього з’їзду”, — написав також Джонг.
Нагадаємо, з середини грудня військові КНДР беруть участь у боях проти України, але поки що лише на території Курської області. Військове командування РФ робить ставку на їх кількості, змушуючи здебільшого пробігати під ударами ЗСУ та займати певні ділянки. Під час перших операцій північнокорейці очікувано зазнали серйозних втрат, тож їх довелося вивести на доукомплектування. Також солдати постали перед низкою проблем, серед яких мовний бар’єр і погана координація.