Скільки в Україні було повітряних тривог з початку війни? А скільки тривала найдовша тривога? Яка вона – статистика війни?
Повітряна тривога в Києві в понеділок, 26 серпня, стала однією з найдовших за весь час повномасштабного вторгнення Росії. Вона тривала 7 годин 46 хвилин… Але і то була не остання тривога за цей день.
Щодня по усій Україні лунають сповіщення про повітряну тривогу. Люди змушені проводити свій час в укриттях, ховаючись від потенційної, а час від часу і реальної загрози. Українці створили сервіс Air-alarms – такий собі сумний рейтинг українських міст, як вони кваліфікували його – він веде статистику повітряних тривог і інших загроз під час війни.
Найтриваліші повітряні тривоги в Києві: 27 травня 2022 року – 7 годин 55 хвилин та 31 липня 2024 року – 7 годин 14 хвилин.
Київ пережив вже 1224 повітряних тривоги з початку повномасштабного вторгнення, що тривали загалом 1329 годин і 21 хвилину.
Найбільш інтенсивними були останні кілька днів, коли зафіксовано численні короткі тривоги.
Усього триво в Україні було 45 777, найбільше у Донецькій, Харківській і Запорізькій областях. Найдовша тривог тривала годин 31хвилину 18 секунд у Харківській області 3.07.2024..
Найбільше вибухів — на Херсонщині та Сумщині, найбільше обстрілів – у Дніпропетровській та Харківській областях.
Така вона – статистика війни…
Нагадаємо, зранку 26 серпня росіяни масовано обстріляли Україну, загарбники поцілили по обʼєктах інфраструктури та житлових будинках. Зокрема, у Луцьку окупанти пошкодили багатоквартирний будинок, через що одна людина загинула, також є жертви у Запорізькій області й у Кривому Розі. Окрім цього, є влучання у Рівному, а також у Львівській, Харківській та Полтавській областях. У Київській області росіяни пошкодили два об’єкти інфраструктури та поранили трьох людей, зокрема немовля.я