Ситуація у Донецькій області 2 липня — Олег Апостол розповів про бойові дії в районі Тернів, карта — новини Україна

Командир 95-ї ОДШБр про ситуацію в напрямку Тернів:

© 93-тя ОМБр “Холодний Яр” / Facebook Російська тактика ведення війни змінюється залежно від того, чи є в окупантів певні засоби. 

Полковник ЗСУ, командир 95-ї ОДШБр Олег Апостол прокоментував ситуацію на фронті та розповів, що відбувається на напрямку Тернів Донецької області, де зараз перебуває його бригада. Під час інтерв’ю “Фактам” він зауважив, що там ініціатива зберігається за захисниками, “противник б’ється лоб в лоб і успіху не має”.

“Не секрет, що ворог пройшов понад 2 км під Тернами, зайняв посадку, і ми його звідти вибили. Але він це зрозумів, напевно, лише за тиждень. Бачачи цей момент, ми почали нарощувати штурми, проте не втратили жодної людини”, — розповів полковник ЗСУ. 

За його словами, російська тактика ведення війни змінюється залежно від того, чи є в окупантів засоби РЕБ, безпілотники та системи ППО. Від дронів, приміром, “Ланцетів”, залежить значна частина успіху, хоча всю роботу на фронті виконують солдати. 

“Або, наприклад, з’явилися FPV-дрони — що з нашого боку, що з їхнього. Уже зовсім по-іншому починаєш переміщуватися, обладнувати позиції, щоб їм протидіяти”, — зазначив він.

Нагадаємо, в AP вважають, що зараз стратегія Сил оборони називається “гнутись, але не ламатись”. Цим Київ хоче виграти час, необхідних для надходження на фронт необхідної кількості зброї та боєприпасів. Втрата деяких територій дозволила ЗСУ вести бойові дії з більш захищених позицій. Як наслідок, вони розгорнули гнучку оборонну стратегію “еластичної стрічки”.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *